کنفرانس بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر ایران برگزار شد.

کنفرانس بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر ایران با حضور شرکت‌های معتبر حوزه تجدیدپذیر از کشورهای اروپایی و آسیایی آذر ماه سال جاری در تهران برگزار شد.
به گزارش انجمن انرژی های تجدیدپذیر، کنفرانس بین المللی انرژی های تجدیدپذیر ایران توسط انجمن انرژی های تجدیدپذیر ایران و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد.
در این راستا پررنگ کردن موضوع بومی‌سازی تجهیزات تجدیدپذیر و توسعه فناوری و نوآوری در تعاملات بین المللی و ایجاد فرصتی برای معرفی شرکت‌های دانش‌بنیان توانمند داخلی به شرکت‌های پیشروی بین‌المللی در حوزه انرژی‌های تجدیدپذیر و آشنایی با فناوری‌ها و بازار انرژی‌های تجدیدپذیر از اهداف اصلی این کنفرانس بوده است. همچنین درنظر گرفتن منافع ملی در تعاملات بین المللی، جذب حمایت‌های بین المللی در توسعه انرژی‌های تجدیدپذیر با دعوت از نهادهای بین المللی و آشنایی با بازار آینده و شرایط اقتصادی و سیاسی در حوزه انرژی‌های تجدیدپذیر در ایران از دیگر اهداف برگزاری این کنفرانس بین المللی بوده است.
همچنین، شرکت های معتبر حوزه تجدیدپذیر از کشورهای اروپایی و آسیایی همچون اسپانیا، آلمان، انگلیس، دانمارک، اتریش، چین، بلژیک و ایتالیا در این کنفرانس شرکت نمودند.
بر این اساس، وزارت نیرو، سازمان انرژی‌های نو ایران، وزارت صنعت، معدن و تجارت، مرکز همکاری‌های نوآوری و فناوری ریاست جمهوری، سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران، شهرداری تهران، اتاق بازرگانی ایران و تهران، سازمان حفاظت محیط زیست و سازمان امور اراضی از دیگر حامیان برگزاری این کنفرانس بین المللی می باشند.
کنفرانس بین المللی انرژی های تجدید پذیر از ۱۶ تا ۱۸ آذر ماه سال جاری با حضور شرکت های دانش بنیان ایرانی و خارجی این حوزه در هتل اسپیناس تهران برگزار گردید.

photo_2016-12-24_10-36-35

About the Author

babak1410@yahoo.com

Related Post