برگزاری دومین جلسه هیئت مدیره انجمن انرژی های تجدیدپذیر ایران

دومین جلسه هیئت مدیره انجمن انرژی های تجدیدپذیر ایران در مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور برگزار شد. در آغاز جلسه مدیر عامل انجمن انرژی های تجدیدپذیر ایران به تشریح اقدامات صورت گرفته توسط انجمن و برنامه های آتی آن پرداخت. از جمله  اقدامات انجام شده می توان به نشست بررسی الزامات پیاده سازی سند راهبردی ملی انرژی های تجدیدپذیر ایران، حضور در نمایشگاه بین المللی انرژی های تجدیدپذیر، برگزاری جلسه مشترک با فعالان این حوزه، حضور در جشنواره بین المللی فیلم سبز، برگزاری جلسه هم اندیشی با انجمن های علمی و صنفی فعال در این حوزه، تهیه بسته های ترویجی توسعه انرژی های تجدیدپذیر در مدارس، راه اندازی سایت، فعالیت در برخی شبکه های اجتماعی، تهیه خبرنامه انجمن و…اشاره نمود.

وی در بخش دوم جلسه به برنامه های آینده انجمن پرداخت که از جمله آنها می توان به تامین محتوای برخی برنامه های تلویزیونی، انرژی های تجدیدپذیر و اقتصاد مقاومتی، رایزنی و همکاری با برخی شبکه های تلویزیونی، برگزاری سمینار با همکاری شرکت گرین پاور (Green Power)، انجام مطالعات رصد انرژی های تجدیدپذیر، ارتباط با آموزش و پرورش و برنامه برای مقاطع مختلف تحصیلی، برگزاری دوره آموزش تخصصی و…اشاره نمود.

این جلسه با بحث و تبادل نظر پیرامون موضوعات مطرح شده ادامه یافت و در پایان هر یک از حاضرین، پیشنهادهای خود را مطرح ساختند.

About the Author

babak1410@yahoo.com

Related Post