شانزدهمین نمایشگاه بین المللی برق ایران

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی برق ایران با حضور ۶۴۵ شرکت داخلی و خارجی در محل دائمی برگزاری نمایشگاه‌های بین المللی تهران آغاز به کار کرد.

در نمایشگاه امسال، ۲۹۵ شرکت خارجی از کشورهای چین، آلمان، اتریش، ایتالیا، فرانسه، انگلیس، امریکا، تایوان، کانادا، امارات، لهستان، اسپانیا، ژاپن، کره جنوبی، روسیه، ترکیه، سوئد، چک، فنلاند، هند و سوئیس و ۳۵۰ شرکت داخلی حضور دارند.

نمایشگاه بین المللی برق ایران تا پایان روز هجدهم آبان ماه از ساعت ۹ صبح تا ۱۷ میزبان کارشناسان، متخصصان و علاقه‌مندان به صنعت برق ایران و جهان است.

«هوشنگ فلاحتیان» معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی در خصوص نمایشگاه امسال گفت: “برگزاری شانزدهمین دوره از نمایشگاههای بین المللی برق ایران به دلیل قرار گرفتن در دوره پساتحریم بسیار حائز اهمیت است؛ این نمایشگاه فرصت بسیار مغتنمی است تا شرکت های داخلی و خارجی بتوانند در راستای توسعه همکاری های خود، ارتباط برقرار کنند.

وی ادامه داد: در نمایشگاه امسال، ۲۰ شرکت دانش بنیان که توسط نخبگان صنعت برق تشکیل شده اند حضور دارند و به ارائه توانمندی های علمی خود می پردازند.

معاون وزیر نیرو از برگزاری دو نشست تخصصی در نمایشگاه امسال خبر داد و گفت: نشست اول با موضوع “محیط کسب و کار صنعت برق در شرایط پساتحریم با رویکرد اقتصاد مقاومتی” و نشست دوم با موضوع “راهکارهای ارتقای توانمندی های داخلی و توسعه صادرات” است که با حضور مسئولان مختلف در دولت و مجلس و همچنین بخش خصوصی برگزار خواهند شد.

About the Author

babak1410@yahoo.com

Related Post